Хмельницкий

День Города. 24.09.
в перервах між боями, два роки тому ми встановили цей світовий рекорд.
завдяки меру, тоді був міським головою Мельник Сергій Іванович, завдяки тому що керівники багатьох відомств,поліції, пожежників, медиків, прикордонники з прикордонної академії, громадський діячі, добровольці і волонтери, десятки тисяч небайдужих городян, і ми скромні організатори с Олег Федаш, в общем синергизме досягли позитивного результату і на весь світ заявили, що наше покоління втомлено ділитися на релігії і нації, ми вибираємо мир і прогрес.
да ми опинилися в такій ситуації, що змушені тоді і по сьогоднішній день боротися за свій мир, але саме мир наш вибір. ми цей пишнотою прорвали інформаційну пропаганду, обламали кремль і встановили світовий рекорд, сьогодні він належить Україні.
було запущено 19 500 і зараховано 18 100 небесних ліхтариків і це було неймовірно.
і це був новий світовий рекорд з небесними ліхтариками.
and it was a new world record with sky lanterns in Ukraine.
на такою красу здатні тільки справжні фашизты, всі діти присутні на цьому заході були з’їдені відразу після закінчення, а все бабусі достроково розп’яті, раби потім прибирали місто і всі русские розвішані на найближчих березах, викурили весь урожай кропу і в гарячому запалі знову поїхали на фронт захищати свою свободу.
все буде добре Украина, ми майже три роки вже боремося за свою незалежність, і ми стаємо сильнішими і ми знаємо, що переможемо.
все буде добре і доброго ранку Україна, а тебе з Днем Народження рідной Хмельницький.

ми зробили це разом.

 

Поділитись: